Get a site

zasady

Gdybyś miał trochę więcej wiedzy,to wiedziałbyś,że pobyt obcokrajowca w Polsce zatwierdza wojewoda wydając pozwolenie na pobyt i ewentualnie pracę .W Polsce na 16 województw tylko 1 rządzi PiS,a resztą PO,o czym głośno było przy okazji wyborów.Zatem miej pretensje do wojewodów z PO,że wydali “brązowym” takie POzwolenia na pobyt stały mimo rządowych sprzeciwów,ale oni przeciwko PiSowi zrobią wszystko.Z Warszawy Święcicki przyjął do swego domu młodych z Tadżykistanu,ale w TV zobowiązywał sie,że przyjmie Syryjczyków,ale ostatecznie stchórzył i przyjął muzułmanów z Tadżykistanu,ale muzułmanie z Syrii są radykałami,bez zasad moralnych i tu jest ta różnica.Ukraińscy muzułmanie są nam lepiej znani,język jest bardziej zrozumiały dla nas niż arabski,a poza tym to Słowianie i kulturowo nam bliżsi  udrażnianie kanalizacji deszczowej  niż Syryjczycy. natychmiast wezme ich w obrone i to za darmo, nie byłoby gwałtu gdyby niemka siedziała w domu, gdyby zdarzyła sie taka sytuacja że jednak ci muzułmanie mieliby ochote odwiedzić ją w domu to ma z uśmiechem na twarzy wpuścić ich do środka i natychmiast położyć sie na dywanie i rozłożyć przed nimi nikogo natychmiast wezme ich w obrone i to za darmo, nie byłoby gwałtu gdyby niemka siedziała w domu, gdyby zdarzyła sie taka sytuacja że jednak ci muzułmanie mieliby ochote odwiedzić ją w domu to ma z uśmiechem na twarzy wpuścić ich do środka i natychmiast położyć sie na dywanie i rozłożyć przed nimi nikogo Odpowiedzialni za ten stan rzeczy są sami Niemcy.Unia Europejska wpuściła na swoje łono konia trojańskiego.Jak zwykle Polska będzie musiała go spętać i oddać do rzeźn Liczą że poprzez gwałty ich kobiety będo za x lat ładniejsze? Przepraszam za ten ponury żart, kobiety zgwałcona w Niemczech przez tzw uchodźców powinny dość z kasy państwa Muzniemieckiego potężne odszkodowania. Dzicz napływowego dopuszczając się przestępstw powinna być upadlana Do tej pory zachowywałaś się jak trzeba, a teraz chyba zajrzałaś w drzewo genealogiczne i znalazłaś rodzinne koligację z Egidą! No jak to, niemieckie media jadą po ubogacaczach w RFN? A w Anglii (w Rotherham) właśnie rozbito pakistański gang pedofilów,
który działał tam od 1997 roku. Ilość ofiar określa się na ponad 1500.  Efekty planowanych małżenstw, najczęsciej z osobami tej samej rodziny dają znać. Rezultaty, zwłaszcza intelektualne wchowu wsobnwego nie znikna szybko w tej populacji. To nie Policja ani służby kłamią ze sprawcy najczęsciej są chorzy psychicznie. Oni naprawdę mówią prawdę.
A tamtejsza policja, choć zgłaszano jej od lat (!) przypadki, nie robiła  Niemcy sami ich chcieli więc nic nam do tego. Pytanie tylko jakim cudem Polacy nie wyrażali zgody a na ulicach polskich miast pełno mieszkańców północnej Afryki i Bliskiego Wschodu? co tam tylko jedna niemka zorana. No pomyślimy co z tym zrobić. Jedna niemka to żadna starata dajmy im amnestie jeszcze za 2 lata. Chłopaki się poprawią. Jak zaorają 10 niemek to może coś zmienimy teraz to żaden tam gwałt to tylko takie żarty.. co tam tylko jedna niemka zorana. No pomyślimy co z tym zrobić. Jedna niemka to żadna starata dajmy im amnestie jeszcze za 2 lata. Chłopaki się poprawią. Jak zaorają 10 niemek to może coś zmienimy teraz to żaden tam gwałt to tylko takie żarty.. Dlatego Niemcy chcieli relokacji pod przymusem, co umożliwiłoby im wydalenie do innych krajów emigrantów nie dających się dostosować do obyczajów i stylu życia w ich kraju. Oj, mieli byśmy cyrk w Polsce, gdyby dalej było u władzy PO-PSL.
NIC, żeby nie zostać oskarżoną o rasizm! Niech żyje poprawność polityczna!

Powered by WordPress. Designed by WooThemes